Aktualności

opublikownao: 16-06-2017

Żegnaj IV ligo myślimy że na rok

Przegrana w ostatnim meczu sezonu 2016/2017 pozbawiła nas złudzeń o utrzymaniu się w IV lidze. GKS stracił bramkę już w drugiej minucie, podjął jednak walkę i miał dogodne sytuacje na wyrównanie lecz brak skuteczności nie pozwoliło na wyrównanie. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 1:0 dla Unii Bardo. Druga odsłona zaczęła się od ataków GKS-su dopiero w 53 minucie Marcel Jamrozowicz pokonał bramkarza Unii 1:1. Mimo licznych okazji bramkowych nasz zespół wykazał się brakiem skuteczności to Unia Bardo 74 minucie zdobywa bramkę na 2:1 i takim rezultatem kończy się mecz. STK GKS Kobierzyce spada do ligi okręgowej, ale myślimy że chłopcy podniosą się i za rok grać będziemy w IV lidze o awans do III

Unia Bardo vs STK GKS Kobierzyce 2:1 (1:0)