Aktualności

opublikownao: 27-08-2017

Hattrick wychowanka GKS Kobierzyce Michała Ociesy w sobotnim meczu .

26.08.2017 drużyna GKS Kobierzyce zagrała drugi mecz sezonu 2017/2018 na wyjeździe z Czarnymi Jelcz Laskowice. Mecz od pierwszych minut był typową walką o punkty i lekką przewagę zdobyła nasza drużyna już w 7 minucie sędzia spotkania dyktuje rzut karny wykonawcą jest Radosław Flejterski i jest 1:0, przewaga GKS-u rosła z każdą minutą w 14 minucie na 2:0 wynik podwyższył Michał Ociesa. Gospodarze w 31 minucie zdobyli bramkę kontaktową 1:2 i takim wynikiem zakończyła się pierwsza połowa. Po zmianie stron gra się wyrównała ale to drużyna GKS Kobierzyce zdobyła w 58 minucie bramkę na 1:3, a na listę strzelców ponownie wpisał się Michał Ociesa. Po tej bramce Laskowice ruszyły ostro do natarcia i w 60 minucie ponownie zdobyli bramkę kontaktową 2:3, jednak drużyna GKS Kobierzyce po składnej akcji w 80 minucie zdobyła bramkę 2:4 , a strzelcem ponownie był Michał Ociesa. Takim wynikiem zakończył się mecz. Musimy pochwalić wychowanka GKS Kobierzyce Michała Ociesę za trzy bramki które dały drużynie trzy cenne punkty. Brawo Michał.