opublikownao: 27-08-2017

Hattrick wychowanka GKS Kobierzyce Michała Ociesy w sobotnim meczu .

26.08.2017 drużyna GKS Kobierzyce zagrała drugi mecz sezonu 2017/2018 na wyjeździe z Czarnymi Jelcz Laskowice. Mecz od pierwszych minut był typową walką o punkty i lekką przewagę zdobyła nasza drużyna już w 7 minucie sędzia spotkania dyktuje rzut karny wykonawcą jest Radosław Flejterski i jest 1:0, przewaga GKS-u rosła z każdą minutą w 14 minucie na 2:0 wynik podwyższył Michał Ociesa. Gospodarze w 31 minucie zdobyli bramkę kontaktową 1:2 i takim wynikiem zakończyła się pierwsza połowa. Po zmianie stron gra się wyrównała ale to drużyna GKS Kobierzyce zdobyła w 58 minucie bramkę na 1:3, a na listę strzelców ponownie wpisał się Michał Ociesa. Po tej bramce Laskowice ruszyły ostro do natarcia i w 60 minucie ponownie zdobyli bramkę kontaktową 2:3, jednak drużyna GKS Kobierzyce po składnej akcji w 80 minucie zdobyła bramkę 2:4 , a strzelcem ponownie był Michał Ociesa. Takim wynikiem zakończył się mecz. Musimy pochwalić wychowanka GKS Kobierzyce Michała Ociesę za trzy bramki które dały drużynie trzy cenne punkty. Brawo Michał.
Skład GKS Kobierzyce:
Krzysztof Korny, Maciej Bielski, Krzysztof Różycki (70’ Mateusz Dziedic), Sebastian Zgoda, Michał Ociesa (80'Piotr Mrowiec), Sławomir Domański, Jacek Jasiński (56’ Jakub Wnęk), Dawid Błachut, Radosław Flejterski (82’ Kamil Żbik), Marcel Jamrozowicz, Rafał Mikła.

Stadion w Jelczu Laskowice 16.08.2017 o godzinie 17:00

Czarni Jelcz Laskowice vs GKS Kobierzyce 2 : 4 ( 0:2)