opublikownao: 01-09-2017

GKS Kobierzyce gra dalej w Okręgowym Pucharze Polski

31.08.2017 drużyna GKS Kobierzyce zagrała pierwszy mecz o Puchar Polski na wyjeździe z Gromnikiem Kuropatnik. W pierwszej połowie meczu Trener GKS Kobierzyce Sebastian Sobczak dał możliwość gry młodym zawodnikom, a oni odpłacili mu za zaufanie którym ich obdarzył dobrą grą. Pierwszą bramkę dla Kobierzyc zdobył w 11 minucie Kamil Żbik w 15 minucie było już 0:2 w 23 minucie sędzia dyktuje rzut karny dla GKS a Radosław Flejtrski zamienia go na bramkę 0:3, mimo przewagi Kobierzyc pierwsza połowa kończy się 0:3. Druga połowa zaczeła się od nieustannych ataków GKS-u lecz na posterunku stał dobrze dysponowany bramkarz Gromnika. Jednak w 53 minucie Mirosław Domański znalazł drogę do bramki i było 0:4 wygraną przypieczętował Kamil Żbik strzelając bramkę na 0:5. Tym sposobem drużyna GKS zagra w II rundzie Pucharu.

Skład GKS Kobierzyce:
Maciej Rybak, Dawid Błachut (46’Michał Ociesa), Sebastian Zgoda (Krzysztof Korny), Grzegorz Kozioł, Rafał Mikła (46’Marcel Jamrozowicz), Radosław Flejterski,(46’Sławomir Domański) Mateusz Dziedzic, Łukasz Biekieszczuk, Jakub Grzeliński, Kamil Żbik, Jakub Wnęk

Mecz o Okręgowy Puchar Polski – grupy Wrocław .

LKS Gromnik Kuropatnik vs GKS Kobierzyce 0:5