opublikownao: 03-09-2017

GKS Kobierzyce wygrywa trzeci mecz na wyjeździe

02.09.2017 drużyna GKS Kobierzyce zagrała trzeci mecz na wyjeździe z Kolektywem Radwanice wygrywając go 1:2 (0:2). W pierwszych minutach meczu była to walka o zdobycie dominacji nad przeciwnikiem co udało się drużynie z Kobierzyc, w 28 minucie po strzale głową Sławomira Domańskiego było 0:1, 39 minuta sędzia dyktuje rzut karny dla GKS-u a na bramkę zamienia go stały egzekutor jedenastek Radosław Flejterski 0:2. Takim wynikiem zakończyła się pierwsza połowa. W drugiej połowie od 60 minuty GKS Kobierzyce miał miażdżącą przewagę lecz zawodnicy nie potrafili jej wykorzystać, a jak mówi piłkarskie porzekadło nie wykorzystane sytuacje się mszczą i tak było w 84 minucie Kolektyw Radwanice strzela bramkę kontaktową na 1:2 i takim wynikiem kończy się mecz. Trener Sebastian Sobczak dał szansę rozegrania 17 letniemu Grzegorzowi Kozłowi całego meczu w, którym pokazał poprawną grę . Grzegorz Kozioł jest wychowankiem GCKiS Kobierzyce, a od roku trenuje w pierwszej drużynie GKS Kobierzyce. Brawo Grzegorz aby tak dalej.

Skład GKS Kobierzyce:
Maciej Rybak, Maciej Bielski, Krzysztof Różycki ,Sebastian Zgoda, Michał Ociesa , Sławomir Domański, Jakub Wnęk(70’ Kamil Żbik), Grzegorz Kozioł, Radosław Flejterski, Marcel Jamrozowicz(87’Mateusz Dziedzic), Rafał Mikła.

Mecz o Mistrzostwo Dolnośląskiej ligi okręgowej – grupy Wrocław .

Kolektyw Radwanice vs GKS Kobierzyce 1:2