opublikownao: 10-09-2017

GKS Kobierzyce rozegrał u siebie najsłabszy mecz w tym sezonie

09.09.2017 drużyna GKS Kobierzyce zagrała inauguracyjny mecz na własnym boisku z Zachód Sobótka remisując go 1:1 (0:1). Pierwsza połowa była walką o ligowe punkty i nie było to zachwycające widowisko, więcej z gry mieli nasi rywale w 14 minucie po ostrym dośrodkowaniu Krzysztof Różycki pakuje piłkę do swojej bramki i Sobótka prowadzi 0:1. Były z jednej jak i z drugiej strony próby podwyższenia wyniku ale pierwsza połowa skończyła się 0:1. druga połowa podobna do pierwszej z tą różnicą że w 52 minucie po składnej akcji GKS wyrównuje na 1: 1 strzelcem był Marcel Jamrozowicz . Takim wynikiem kończy się mecz. Można zauważyć ze GKS Kobierzyce rozegrał trzy spotkania na wyjeździe które wygrał, a na swoim boisku w meczu inauguracyjnym tylko zremisował i to po słabej grze. Czyżby trema przed własnymi kibicami ??

Skład GKS Kobierzyce:
Maciej Rybak, Maciej Bielski, Krzysztof Różycki(77’Mateusz Dziedzic) ,Sebastian Zgoda, Michał Ociesa(82’Piotr Mrowiec , Dawid Błachut(14’Grzegorz Kozioł) , Jakub Wnęk(60’Jacek Jasiński), Radosław Flejterski, Marcel Jamrozowicz, Sławomir Domański(70’Kamil Żbik), Rafał Mikła.

Mecz o Miistrzostwo Dolnośląskiej ligi okręgowej – grupy Wrocław .

GKS Kobierzyce vs Zachód Sobotka 1:1