Aktualności

opublikownao: 20-11-2017

GKS Kobierzyce remisuje z KS Żórawiną

19.11.2017 drużyna GKS Kobierzyce rozegrała mecz na własnym boisku z KS Żórawia remisując go 1:1 (1:0) bramkę z rzutu karnego w 12 minucie zdobył Radosław Flejterski, mieliśmy jeszcze kilka sytuacji do podwyższenia rezultatu lecz zawiodła skuteczność . Druga połowa meczu nasz rywal w 53 minucie po rzucie rożnym strzela bramkę na 1:1 , po tej stracie GKS zerwał się do ataku. W 60 minucie sędzia spotkania podejmuje kontrowersyjną decyzję i daje drugą żółtą kartkę Sebastianowi Zgodzie ( materiał video). Od 60 minuty GKS Kobierzyce gra w osłabieniu, lecz to on nadaje ton grze i dąży do zdobycia bramki. Mimo dobrych sytuacji podbramkowych mecz kończy się podziałem punktów. W materiale video pokazane jest kilka kontrowersyjnych decyzji sędziego głównego spotkania ( rozumiemy każdy może mieć słabszy dzień).