Aktualności

opublikownao: 27-11-2017

Ostatni mecz jesieni z Energetykiem Siechnice na remis 1:1 (0:1)

25.11.2017 drużyna GKS Kobierzyce rozegrała ostatni mecz rundy jesiennej na wyjeździ z Energetykiem Siechnice. Pierwsza połowa meczu rozpoczęła się po myśli GKS-u 13 minuta i Sławomir Domański strzela bramkę na 0:1, po tej bramce było jeszcze pare prób podwyższenia wyniku, ale się nie udało. Pierwsza połowa kończy się wynikiem 0:1. W drugiej połowie gra się wyrównała, a 67 minucie gospodarze doprowadzili do remisu 1:1. podziałem punktów kończy się ostatni mecz ligowy rundy jesiennej sezonu 2017/2018