opublikownao: 03-12-2017

Po rzutach karnych GKS Kobierzyce za burtą Pucharu Polski

02.12.2017 drużyna GKS Kobierzyce zagrała mecz o Puchar Polski z trzecioligową KS Ślęzą Wrocław. Do 80 minuty meczu trzecioligowiec nie mógł sforsować dobrze grającej w tym dniu obrony GKS Kobierzyce. W 80 minucie sędzia dyktuje rzut karny dla Ślęzy i jest 0:1, jednak radość drużyny Ślęzy nie trwała długo w 83 minucie Sławomir Domański strzela bramkę po ładnej akcji całego zespołu i jest 1:1. takim wynikiem kończy się spotkanie. Sędzia zarządza rzuty karne w których trzecioligowa drużyna KS Ślęza Wrocław jest lepsza i wygrywa 4:3. Szkoda bo GKS Kobierzyce rozegrał dobry mecz.

Skład GKS Kobierzyce:
Krzysztof Korny, Michał Ociesa, Adam Szarek, Krzysztof Różycki , Sebastian Zgoda , Jakub Wnęk, Radosław Flejterski, Marcel Jamrozowicz , Sławomir Domański, Rafał Mikła, Piotr Mrowiec (75’ Dawid Prochera).

Mecz o Dolnośląski Okręgowy Puchar Polski 02.12.2017.

GKS Kobierzyce vs KS Ślęza Wrocław 1:1 (0:0) w rzutach karnych 3:4