Aktualności

opublikownao: 03-12-2017

Po rzutach karnych GKS Kobierzyce za burtą Pucharu Polski

02.12.2017 drużyna GKS Kobierzyce zagrała mecz o Puchar Polski z trzecioligową KS Ślęzą Wrocław. Do 80 minuty meczu trzecioligowiec nie mógł sforsować dobrze grającej w tym dniu obrony GKS Kobierzyce. W 80 minucie sędzia dyktuje rzut karny dla Ślęzy i jest 0:1, jednak radość drużyny Ślęzy nie trwała długo w 83 minucie Sławomir Domański strzela bramkę po ładnej akcji całego zespołu i jest 1:1. takim wynikiem kończy się spotkanie. Sędzia zarządza rzuty karne w których trzecioligowa drużyna KS Ślęza Wrocław jest lepsza i wygrywa 4:3. Szkoda bo GKS Kobierzyce rozegrał dobry mecz.