opublikownao: 31-12-2017

Szanowni Państwo

Na zakończenie A.D. 2017r. zamiast podsumowania Zarząd GKS Kobierzyce chciałby przekazać krótką informację na temat bardzo dziwnej ,, notki” Pana Łukasza Haraźnego, która ukazała się w „ Słowie Sportowym’’ nr 49 z dnia 11 grudnia 2017r.Tytuł brzmi „ Czarny PR przed halówką”, a podtytuł zaś „ Kto oczernia organizatora turnieju ?”.Bardzo dziwny to tekst, który przedstawiając „udręki” (trenera) Pana Zbigniewa Kopcia, organizatora VI Turnieju Halowego Piłki Nożnej (Kobierzyce dn.17.12.2017r.), sugeruje. że „rzucanie mu pod nogi kłody”, to sprawka … Klubu GKS Kobierzyce.
Wobec powyższego, Zarząd GKS oświadcza, że jest to nie tylko wierutne kłamstwo, ale stanowi też element oczernienia GKS Kobierzyce przez Pana Zbigniewa K. Prostujemy też nieprawdziwe wypowiedzi byłego trenera GKS, otóż GKS Kobierzyce współpracował i wspierał Turnieje halowej piłki nożnej do 2015 roku włącznie, a drużyna juniorów GKS grała jako jeden z uczestników.
W latach 2016 i 2017 nasz klub nie brał już żadnego udziału w tych turniejach. Nie ma to żadnego związku z trenerem Panem Zbigniewem K który odszedł z Klubu po zakończeniu sezonu wiosennego 2017 roku, a jedynym wynikiem jaki osiągnął na koniec rozgrywek było… rozpuszczenie juniorów Starszych GKS Kobierzyce do innych klubów !!! Zarząd Klubu nie złożył broni i juniorzy starsi GKS grają w lidze okręgowej.
Tutaj wskazujemy kolejne złośliwości Pana Zbigniewa K. który autorytatywnie stwierdza że: „dziś jest to ostatnia ekipa w lidze okręgowej…” Otóż Panie trenerze Zbigniewie K. pomimo takich Pana działań drużyna na koniec jesieni 2017r.zajęła przedostatnie miejsce w lidze !. Wystarczy to sprawdzić w Słowie Sportowym. Tę uwagę dedykujemy także autorowi notatki Panu Łukaszowi Haraźnemu.
Jeszcze jedno „kłamstewko” Pana Zbigniewa K., w notatce czytamy: „żaden klub nie robił problemu z przysłaniem piłkarzy, jedynie do GKS Kobierzyce musiałem wysłać specjalne pismo…”. Zarząd GKS prosi o przekazanie nam kopii rzekomego pisma, bo do Klubu nie dotarło ono do dzisiaj. W rzeczywistości to KOSiR, który jest dla nas rzeczywistym organizatorem Halowego Turnieju Piłki Nożnej i to on przysłał nam wiadomość e-mailem o przekazanie kilku zawodników GKS do uczestnictwa w turnieju, co oczywiście zostało pozytywnie rozpatrzone.

Mamy jeszcze jedną uwagę do Pana Zbigniewa K dotyczącej notatki „Czarny PR przed halówką”.
Słowa z końcówki tekstu o tzw. „esbeckich” metodach działania, mogą stanowić podstawę do wystąpienia o naruszenie godności osobistej człowieka (ludzi). Dlatego ostrzegamy naszego Kolegę Zbigniewa K przed formowaniem zbyt daleko idących ocen niezależnie do kogo byłyby adresowane.

Jest to wszystko bardzo niesmaczne Kolego Zbigniewie !

Mimo wszystko Zarząd GKS Kobierzyce szczerze Tobie życzy powodzenia i sukcesów na nowym terenie to jest w prowadzeniu organizacji „KS Magnice”!

I to by było na tyle… na tą chwilę !.

Zarząd GKS Kobierzyce
31.12.2017 rok
PS
W sprawie autora notatki „Czarny PR przed halówką” Zarząd GKS Kobierzyce wystąpi pisemnie do wydawcy „Słowa Sportowego”.