opublikownao: 03-01-2018

Tradycji stało się zadość

Jak co roku od dwudziestu jeden lat w pierwszy dzień nowego roku na Kobierzyckim stadionie spotykają się: panie z Kobierzyckiego KPR , oldboye , zawodnicy grający kiedyś w barwach GKS-u oraz kibice aby rozegrać mecz noworoczny. Mecz rozpoczął się o godzinie 13:00. W wśród zawodników było widać pełne zaangażowanie i chęć zwycięstwa, a po ładnej akcji Marta Dąbrowska piłkarka ręczna Kobierzyckiego KPR wpisała się jako pierwsza na listę strzelców w tym roku. Życzymy Marcie dobrych wyników także w jej koronnej dyscyplinie piłce ręcznej w nowym roku 2018.

Podczas zawodów było dużo śmiechu i zabawy wszyscy byli zwycięzcami. Teraz czekamy na sparingi naszej pierwszej drużyny po wodzą trenera Sebastiana Sobczaka. Wszystkim życzymy sukcesów i pomyślności w nowym 2018 roku.