Aktualności

opublikownao: 01-04-2018

Miał być świąteczny prezent, a była lana sobota. (materiał video)

To nie prima aprilis GKS Kobierzyce przegrał z Kolektywem Radwanice w Kobierzycach 1:2 .
Drużyna Kolektywu Radwanice nastawiła się na grę z kontry i udało się , pierwszą bramkę zdobyli już w 12 minucie po błędzie w polu karnym , bramkarz Krzysztof Korny łapie piłkę i upadając wpada na naszego zawodnika Kamila Stoszka wypuszczając ją a, ta wtoczyła się do bramki jest 0:1. W 42 minucie. Dawid Błachut strzela wyrównującą bramkę i do przerwy jest 1:1. Po przerwie szybka kontra drużyny Kolektywu Radwanice i mecz kończy się wynikiem 1:2. Na trybunach padały komentarze że nasza drużyna jest już myślami przy świątecznych stołach. Jednak najlepszym komentarzem jest materiał video z meczu. Życzymy zawodnikom wesołych świąt