Aktualności

opublikownao: 08-04-2018

Pierwsze zwycięstwo GKS Kobierzyce w rundzie wiosennej. (materiał video)

07.04.2018 drużyna GKS Kobierzyce zmierzyła się na wyjeździe z Zachód Sobótka wygrywając wysoko 4:0 (0:0). Jest to pierwsze zwycięstwo naszej drużyny w rundzie wiosennej sezonu 2017/2018. W pierwszej połowie meczu GKS uzyskał przewagę, ale nie potrafił zdobyć bramki. Druga połowa to już pełna dominacja naszej drużyny popis strzelecki zaczął w 53 minucie Sławomir Domański na 0:1, 67 0:2 i 77 0:3 minuta Marcel Jamrozowicz wynik meczu ustalił w 87 minucie Maciej Bogacki. Tym sposobem GKS Kobierzyce wywiózł z Sobótki trzy cenne punkty.