opublikownao: 08-04-2018

Pierwsze zwycięstwo GKS Kobierzyce w rundzie wiosennej. (materiał video)

07.04.2018 drużyna GKS Kobierzyce zmierzyła się na wyjeździe z Zachód Sobótka wygrywając wysoko 4:0 (0:0). Jest to pierwsze zwycięstwo naszej drużyny w rundzie wiosennej sezonu 2017/2018. W pierwszej połowie meczu GKS uzyskał przewagę, ale nie potrafił zdobyć bramki. Druga połowa to już pełna dominacja naszej drużyny popis strzelecki zaczął w 53 minucie Sławomir Domański na 0:1, 67 0:2 i 77 0:3 minuta Marcel Jamrozowicz wynik meczu ustalił w 87 minucie Maciej Bogacki. Tym sposobem GKS Kobierzyce wywiózł z Sobótki trzy cenne punkty.

Skład GKS Kobierzyce :
Krzysztof Korny, Rafał Mikła, Maciej Bielski, Adam Szarek, Radosław Flejterski, Sebastian Zgoda, Dawid Prochera (75’ Krzysztof Różycki), Michał Ociesa , Dawid Błachut (55’ Maciej Bogacki), Marcel Jamrozowicz (80’ Kamil Stoszek), Sławomir Domański (85’ Piotr Mrowiec)
rezerwowi
Tomasz Dąbrowski, Kamil Stoszek, Krzysztof Różycki, Piotr Mrowiec, Maciej Bogacki
trener drużyny GKS Kobierzyce jest Sebastian Sobczak
kierowniki drużyny Zbigniew Zgoda

Zachód Sobótka vs GKS Kobierzyce 0:4 (0:0)

.