opublikownao: 08-04-2018

Zwycięstwo Juniorów starszych GKS Kobierzyce nad Polonią Jaszowice w derbach Kobierzyc (materiał video)

07.04.2018 drużyna juniorów starszych GKS Kobierzyce rozegrała mecz na wyjeździe pokonując drużynę poloni Jaszowice 1:0 (1:0). Mecz derbowy rozpoczął się od mocnego uderzenia drużyny GKS Kobierzyce bo już w 7 minucie zdobyła bramkę po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Jakuba Ociesy i zamieszaniu pod bramką przeciwnika piłka wtoczyła się do bramki było 1:0 , Polonia Jaszowice próbowała przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę lecz na posterunku stał bramkarz Tomasz Jasik który dobrze w tym dniu bronił na przedpolu jak i na lini bramki. GKS miał jeszcze dogodne sytuacje do strzelenia bramek lecz zawiodła skuteczności. Mecz zakończył się wynikiem 0:1, a Kobierzyce zainkasowały trzy punkty.
Musimy zauważyć że nasi juniorzy przez pół roku treningu pod wodzą Stanisława Piskorza poczynili duży postęp w grze. Życzymy im dalszych sukcesów.

Skład GKS kobierzyce

Tomasz Jasik, Jakub Aleksa, Bartłomiej Malec, Paweł Stadnik, Grzegorz Kozioł, Mateusz Sławik, Jakub Ociesa, Mikołaj Jastrzębski, Kacper Czerwiec, Sebastian Kaczmarczyk, Szymon Warmuła

Rezerwowi
Krzysztof Buraczek, Sebastian Raś, Jakub Grzeliński, Dorian Jańczak, Dawid Fedak

Trener Juniorów starszych GKS Kobierzyce Stanisław Piskorz
Kierownik Dorota Raś

Mecz o Mistrzostwo Dolnośląskiej Ligi okręgowej juniorów starszyc –.
Polonia Jaszowice vs GKS Kobierzyce 0:1 (0:1)