Aktualności

opublikownao: 15-04-2018

Prusice znowu skuteczniejsze od Kobierzyc. (materiał video)

14.04.2018 drużyna GKS Kobierzyce zmierzyła się u siebie z Orłem Prusice przegrywając mecz 2:4 (2:3). Kibice którzy przybyli na Stadion przy ulicy Sportowej myśleli że nasza drużyna weźmie srogi odwet za porażkę 5:1 w Prusicach. A stało się inaczej, już w czwartej minucie tracimy bramkę na 0:1, w piętnastej minucie jest już 0:2, ale to nie koniec problemów GKS-su bo w trzydziestej piątej minucie nasz rywal prowadził 0:3. Po tej bramce drużyna GKS Kobierzyce zaczęła odrabiać straty w czterdziestej minucie Dawid Błachut strzela bramkę na 3:1 i ponownie wpisuje się na listę strzelców w doliczonym czasie gry pierwszej połowy, jest już tylko 3:2. Nasza drużyna na tym zakończyła swoją skuteczność strzelecką. W drugiej połowie do wyniku 2:3 bramkę dołożyła ekipa z Prusic ostatecznie wygrywając mecz 2:4
Skład GKS kobierzyce
Krzysztof Korny, Rafał Mikła, Maciej Bielski, Adam Szarek, Radosław Flejterski, Sebastian Zgoda, Dawid Prochera (70’ Jakub Wnęk), Michał Ociesa , Dawid Błachut (79’ Krzysztof Różycki), Marcel Jamrozowicz, Sławomir Domański (60’Maciej Bogacki )

Przypominamy że w środę 18 kwietnia gramy o godzinie 17:30 w Kobierzycach zaległy mecz z GKS Mirków