Aktualności

opublikownao: 19-04-2018

Remis z liderem. (materiał video)

W środę 18.04.2018 drużyna GKS Kobierzyce zagrała zaległy mecz 16 kolejki wiosny sezonu 2017/2018 u siebie z GKS Mirków. Był to typowy mecz walki o ligowe punkty. Lepiej zaczęła drużyna GKS Kobierzyce w 16 minucie Sławomir Domański strzela bramkę na 1:0 , po tej bramce każda drużyna miała sytuację strzelecką której nie wykorzystała. Dopiero w 39 minucie zawodnicy GKS Mirków strzelają wyrównującą bramkę i takim rezultatem kończy się pierwsza połowa meczu. Po zmianie stron w 67 minucie po silnym dośrodkowaniu piłka trafia w głowę Adama Szarka i wpada do siatki Kobbierzyc bramka samobójcza jest 1:2 dla Mirkowa. GKS nie odpuszcza i 72 minucie Dawid Błachut strzałem z dystansu zmusza do kapitulacji bramkarza gości ustalając wynik spotkania na 2:2