Aktualności

opublikownao: 22-04-2018

Trzy punkty z wyjazdu (materiał video) .

21.04.2018 drużyna GKS Kobierzyce na wyjeździe rozegrał mecz z Wratislavią wygrywając 2:1. Pierwsza połowa meczu dla drużyny Wratislavi broniącej się przed spadkiem w 40 minucie zdobyli bramkę i takim rezultatem zakończyła się pierwsza połowa. Po zmianie stron GKS Kobierzyce uzyskał lekką przewagę w 46 minucie trener Sebastian Sobczak decyduje się na zmianę wpuszczając na boisko Jakuba Wnęka, a ten w 71 minucie zdobył bramke na 1:1. Wszyscy myśleli że mecz skończy się podziałem punktów, ale w doliczonym czasie dośrodkowanie z rzutu rożnego i Sebastian Zgoda pakuje piłkę do siatki jest 1:2. Takim wynikiem kończy się to spotkanie, trzy punkty jadą do Kobierzyc

Juniorzy Starsi GKS Kobierzyce przegrali na wyjeździe z Lotnikiem Twardogóra 0:3

Mecz o Mistrzostwo Ligi okręgowej – grupy Wrocław .

Wratislavia Wrocław vs GKS Kobierzyce 1:2 (1:0)