opublikownao: 29-04-2018

Trzy punkty pojechały do Brzeziny (materiał video).

Nie pomogły dwie piękne bramki Macieja Bogackigo GKS Kobierzyce przegrał u siebie z Mechanikiem Brzezina 2:3 (2:1). Miał być rewanż za przegraną w Brzezinie 5:2 jednak i tym razem rywal okazał się lepszy, już w 5 minucie straciliśmy bramkę na 0:1, drugą w 19 minucie i było 0:2. Trochę poprawił humory kibicom GKS-su Maciej Bogacki strzelając szczupakiem piękną bramkę w 24 minucie na 1:2 takim rezultatem zakończyła się pierwsza połowa meczu. Po wznowieniu gry w drugiej połowie Maciej Bogacki wpisuje się po raz drugi na listę strzelców 47 minuta i jest remis 2:2. Kibice myśleli że to kwestia czasu i GKS Kobierzyce zdobędzie następną bramkę, ale tak się nie stało to rywal w 61 minucie strzela trzecią bramkę i wywiózł trzy punkty z Kobierzyc.

GKS Kobierzyce vs Mechanik Brzezina. 2:3 (1:2)

.