opublikownao: 07-05-2018

Z Bierutowa przywieźliśmy tylko jeden punkt (materiał video) .

06.00.2018 drużyna GKS Kobierzyce zmierzyła się na wyjeździe z Wiadawą Bierutów, pierwsze dziesięć minut meczu to pokaz bardzo dobrej gry GKS Kobierzyce, już w 3 minucie Dawid Prochera strzela pierwszą bramkę na 0:1, na następną bramkę nie czekaliśmy długo bo w 5 minucie Adam Szarek podwyższa wynik na 0:2 i w 8 minucie Jakub Wnęk strzela bramkę i jest 0:3. Gospodarze szybko otrzęśli się z szoku straty trzech bramek i w 15 minucie jest już 1:3 następnie w 24 minucie 2:3 wynikiem 3:3 kończy się pierwsza połowa meczu bo w 34 minucie zawodnicy z Widawy Bierutów strzelili trzecią bramkę. W drugiej połowie mecz się wyrównał, ale to gospodarze w 70 minucie obejmują prowadzenie 4:3. Jeden punkt dla Kobierzyc uratował Marcel Jamrozowicz strzelając wyrównującą bramkę na 4:4 w 85 minucie z rzutu wolnego.

Juniorzy Starsi GKS Kobierzyce rozegrali mecz w Kobierzycach z Baryczą Milicz remisując 1:1.

Widawa Bierutów vs GKS Kobierzyce 4:4 (3:3)

.