Aktualności

opublikownao: 27-05-2018

Udany rewanż za rundę jesienną (materiał video) .

26.05.2018 drużyna GKS Kobierzyce podejmował u siebie Orła Sadowice. Jak wiemy w rundzie jesiennej przegraliśmy w Sadowicach 3:2, więc rezultat dzisiejszego meczu był srogim rewanżem za tamtą porażkę. Wynik spotkania otworzył Sebastian Zgoda w 14 minucie strzelając bramkę na 1:0, w 33 minucie Marcel Jamrozowicz podwyższa wynik na 2:0 i tak kończy się pierwsza połowa meczu. Druga połowa to dominacja GKS-u w 55 minucie na listę strzelców wpisuje się Krzysztof Różycki 3:0, 61 minuta sędzia dyktuje rzut karny dla Kobierzyc, a na bramkę zamienia go Radosław Flejterski, w doliczonym czasie gry ustala wynik meczu Maciej Bogacki 5:0

Skład GKS kobierzyce

Krzysztof Korny, Rafał Mikła, Adam Szarek, Krzysztof Różycki, Michał Ociesa, Jakub Wnęk (75’ Maciej Bogacki), Sebastian Zgoda (65’Piotr Mrowiec), Radosław Flejterski, Dawid Prochera (77’ Jacek Jasiński), Marcel Jamrozowicz (60’ Dawid Błachut), Sławomir Domański

rezerwowi

Tomasz Dąbrowski, Jacek Jasiński, Maciej Bogacki Dawid Błachut, Piotr Mrowiec

Juniorzy Starsi GKS Kobierzyce przegrali na wyjeździ z Błękitnymi Jerzmanowo 2:3 26.05.2018