opublikownao: 10-06-2018

Z Żórawiny z tarczą (materiał video)

09.06.2018 drużyna GKS Kobierzyce rozegrała mecz na wyjeździe z KS Żórawina. W pierwszej połowie mecz toczył się przeważnie w środku boiska, a sytuacji bramkowych było jak na lekrstwo i pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0:0. Druga połowa to wyraźna przewaga GKS Kobierzyce, były nie wykorzystane sytuacje bramkowe jak i bramki. Pierwsza bramka dla GKS-su pada w 57 minucie, a strzelcem jest Sławomir Domański W 61 minucie sędzia dyktuje rzut karny za zagranie ręką w polu karnym, lecz karny to nie bramka na posterunku był Tomasz Dąbrowski który uchronił GKS od straty bramki, 68 minuta bramka Jacka Jasińskiego i jest 0:2. Wynik spotkania ustalił w 87 minucie Maciej Bogacki 0:3. Cieszymy się ze zwycięstwa i życzymy wygranej w ostatnim meczu sezonu.

Ks Żórawina vs GKS Kobierzyce 0:3 (0:0)

Skład GKS kobierzyce

Tomasz Dąbrowski, Rafał Mikła, Michał Ociesa, Jakub Wnęk (75’ Piotr Mrowiec) , Krzysztof Różycki, Dawid Błachut, Dawid Prochera (80’ Kamil Stoszek), Radosław Flejterski, Maciej Bogacki , Jacek Jasiński , Sławomir Domański
rezerwowi