opublikownao: 17-06-2018

W ostatnim meczu sezonu 2017/2018 tylko 1:1 .

W sobotę GKS Kobierzyce rozegrał ostatni mecz sezonu 2017/2018 u siebie z Energetykiem Siechnice. W pierwszej połowie meczu GKS stworzył sobie kilka sytuacji do zdobycia bramki, ale to przeciwnik w 34 minucie w zamieszaniu podbramkowym i odbiciu piłki od zawodnika GKS-u zdobył bramkę na 0:1 , do końca pierwszej połowy GKS Kobierzyce podejmował próby wyrównania wyniku lecz zabrakło skuteczności. Druga połowa i nic się nie zmieniło GKS atakował a, Energetyk Siechnice zadowolony z wyniku (gwarantującego pozostanie w lidze okręgowej) bronił się i zaczął grać na czas. W 61 minucie meczu drugą żółtą kartkę a w rezultacie czerwoną otrzymał Michał Ociesa osłabiając swój zespół, ale to jeszcze wzmocniło ataki GKS-u i w 66 minucie Marcel Jamrozowicz zdobył bramkę na 1:1 wyrównując wynik spotkania. Mecz zakończył się remisem i podziałem punktów z czego ucieszyli się nasi rywale (ten wynik zagwarantował im pozostanie w lidze okręgowej)

Skład GKS kobierzyce
Tomasz Dąbrowski, Maciej Bielski, Rafał Mikła, Michał Ociesa,, Krzysztof Różycki, Dawid Błachut, Dawid Prochera (83’ Kamil Stoszek), Radosław Flejterski, Marcel Jamrozowicz (87’ Adam Szarek), Maciej Bogacki (65’ Jakub Wnęk) , Sławomir Domański (83’ Piotr Mrowiec)

Rezerwowi