Aktualności

opublikownao: 09-09-2018

Z Energetykiem Siechnice GKS wywalczył trzy punkty.(materiał video)

W sobotę GKS Kobierzyce rozegrał mecz sezonu 2018/2019 na wyjeździe z Energetykiem Siechnice W pierwszej połowie meczu GKS posiadał przewagę i w 27 minucie Sławomir Domański zdobył bramkę na 0:1 na dalsze bramki musieliśmy czekać aż do końcówki meczu w 84 minucie bramkę na 0:2 strzelił Jakub Wnęk, a 88 minucie obrońca Energetyka wpakował piłkę do swojej bramki i było 0:3 ale to nie koniec bo w 90 minucie zawodnik Energetyka zdobył honorowego gola i mecz zakończył się wynikiem 1:3
Cieszy nas postawa piłkarzy GKS Kobierzyce bo w tym meczu pokazali lwi pazur oby tak dalej