opublikownao: 19-09-2018

GKS gra dalej w pucharze

W dzisiejszym meczu Pucharu Polski wynik 1 - 7 z Piastem w Nadolicach odzwierciedlał grę na boisku, ale dopiero wymiana zawodników na tych z podstawowego składu podniosła wynik o 4 bramki dla GKSu.
Trener Sebastian Sobczak w pierwszej połowie w wyjściowy skład wybrał zawodników, którzy w lidze mecz zaczynają od ławki rezerwowych oraz naszego nowego zawodnika Przemka Gladusa, który zdobył bramkę nr 2 (15'). Pierwsza bramka padła w 7 minucie, z wykonywanego rzutu rożnego przez Maćka Zapała do bramki piłkę głową skierował Adam Szarek. Parę minut przed końcem pierwszej połowy trzecią bramkę strzelił Michał Ociesa.
Pierwsze 45 minut pozwoliło Trenerowi zobaczyć jak zamiana 5 zawodników wpłynię na grę i mimo, że nie zapytałam jaka jest opinia to uważam, że większych zastrzeżeń nie będzie.
Przez większość czasu piłka była w naszym posiadaniu, obrona również nie pozwalała za bardzo zbliżyć się napastnikom z Piasta Nadolice i przyjemnie patrzyło się na celne przemyślane podania.
W drugiej połowie na swoje pozycje powróciło 5 zawodników, którzy po raz pierwszy, po pięciu kolejkach ligowych mecz zaczęli w rezerwowym składzie.
W 65' minucie z pierwszej bramki mogli cieszyć się gospodarze meczu, jednak cztery minuty później tą radość przejęli nasi zawodnicy po strzale Sławka Domańskiego. Zanim Sławek zaliczył swoje kolejne dwa gole (86' i 89'), na listę strzelców dopisał się w 72 minucie Jacek Jasiński.

Skład GKS Kobierzyce:

Tomasz Dąbrowski, Grzegorz Kozioł (46' Mikła Rafał), Kamil Stoszek, Adam Szarek (46' Patryk Mazurek), Przemysław Gladus, Dawid Prochera, Maciej Zapał (46'Radosław Flejterski), Michał Ociesa (46' Marcel Jamrozowicz), Jakub Wnęk (46' Sławek Domanski), Maksym Kostianiuk (64' Jacek Jasiński), Karol Cieślik

Rezerwowi:
Krzysztof Korny, Patryk Mazurek, Sławomir Domański, Radosław Flejterski, Marcel Jamrozowicz, Jacek Jasiński, Rafał Mikła.

.......................................Agnieszka Turkowyd