Aktualności

opublikownao: 23-09-2018

Z Pawłowic wróciliśmy na tarczy (materiał video).

Z Orłem Pawłowice po przeciętnym meczu przegraliśmy 2:1 (0:0). W pierwszej połowie meczu było parę prób zdobycia bramek, ale skończyło się na próbach i wynikiem 0:0 zakończyła się pierwsza połowa meczu. W drugiej połowie gospodarze okazali się lepsi w 50 minucie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego zawodnik Pawłowic wpakował głową piłkę do siatki GKS-u 1:0 , 56 minuta sędzia po zagraniu ręką przez obrońcę Orła podyktował rzut karny który na bramkę zamienił Radosław Flejterski, w 73 minucie zawodnik gospodarzy zdobył bramkę na 2:1 oddając strzał za linii pola karnego. GKS w doliczonym czasie wyrównał, ale sędzia dopatrzył się faulu na obrońcy Orła Pawłowice i spotkanie zakończyło się wynikiem 2:1.