opublikownao: 23-09-2018

Z Pawłowic wróciliśmy na tarczy (materiał video).

Z Orłem Pawłowice po przeciętnym meczu przegraliśmy 2:1 (0:0). W pierwszej połowie meczu było parę prób zdobycia bramek, ale skończyło się na próbach i wynikiem 0:0 zakończyła się pierwsza połowa meczu. W drugiej połowie gospodarze okazali się lepsi w 50 minucie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego zawodnik Pawłowic wpakował głową piłkę do siatki GKS-u 1:0 , 56 minuta sędzia po zagraniu ręką przez obrońcę Orła podyktował rzut karny który na bramkę zamienił Radosław Flejterski, w 73 minucie zawodnik gospodarzy zdobył bramkę na 2:1 oddając strzał za linii pola karnego. GKS w doliczonym czasie wyrównał, ale sędzia dopatrzył się faulu na obrońcy Orła Pawłowice i spotkanie zakończyło się wynikiem 2:1.

Skład GKS kobierzyce
Krzysztof Korny, Patryk Mazurek, Rafał Mikła, Michał Ociesa, Maciej Zapał, Radosław Flejterski (88’Krzysztof Różycki), Marcel Jamrozowicz (80’Przemysław Gladus),Jacek Jasiński(63’Dawid Prochera), Adam Szarek, Jakub Wnęk (87’Krzysztof Różycki), Sławomir Domański

rezerwowi
Przemysław Gladus, Dawid Prochera, Karol Cieślik, Kostianiuk Maksym Krzysztof Różycki