Aktualności

opublikownao: 27-09-2018

Wygrana 1/16 regionalnego Pucharu Polski (materiał video)

W środę 26.09.2018 roku graliśmy w 1/16 Okręgowego Pucharu Polski z Sokołem Marcinkowice. W pierwsze połowie meczu Marcinkowice wykorzystały dwie sytuacje w 9 minucie po rzucie rożnym i 32 minucie po akcji i to wszystko na co stać było IV ligowców. Druga połowa meczu miała odmienny obraz GKS Kobierzyce pokazał charyzmę i w 62 minucie z rzutu wolnego Radosław Flejterski zdobył bramkę kontaktową, po między zawodnikami obu drużyn zaczęło iskrzyć i w 75 minucie za przepychanki pomiędzy zawodnikami sędzia uznał że bardziej aktywny był zawodnik GKS-u Karol Cieślik, pokazał mu czerwoną kartkę. Od 75 minuty GKS grał w dziesiątkę mimo to atakował stwarzając sobie sytuacje podbramkowe w 86 minucie sędzia dyktuje rzut karny za faul w polu karnym, a Radosław Flejterski ponownie wpisał się na listę strzelców. Wynikiem 2:2 kończy się spotkanie. Sędzia zarządził rzuty karne i tu bohaterem okazał się nasz bramkarz Tomasz Dąbrowski broniąc dwa, a przy trzecim miał szczęście bo zawodnik Sokoła trafił w słupek. Rywalizację w rzutach karnych wygrał GKS Kobierzyce 3:1 i dalej gra w Pucharze Polski. Gratulujemy