Aktualności

opublikownao: 30-09-2018

Z Moto Jelczem Oława porażka (materiał video)

Kibice zastanawiali się czy na boisku jest ta sama drużyna która w środę pokonała czwartoligowca z Marcinkowic.
W sobotę 29.09.2018 drużyna GKS kobierzyce rozegrała mecz ligowy z Moto jelczem Oława. W pierwszej połowie meczu GKS miał kilka sytuacji na zdobycie bramek, ale ich nie wykorzystał i tu można zastosować powiedzenie że niewykorzystane sytuacje się mszczą
W doliczonym czasie gry pierwszej połowy goście strzelają bramkę na 0:1 takim wynikiem kończy się pierwsza połowa meczu. O drugiej połowie chcemy jak najszybciej zapomnieć Moto Jelcz bronił wyniku, a GKS był nieporadny w ataku. Wynikiem 0:1 zakończył się mecz który dzięki jednej i drugiej drużynie nie można zaliczyć do ciekawych i trzymających w napięciu