opublikownao: 08-10-2018

Półmetek sezonu jesień 2018/2019 za nami (materiał video) .

W niedzielę 07.10.2018 rozegraliśmy mecz na wyjeździe z drużyną Parasola Wrocław. W pierwszej połowie meczu można było policzyć sytuacje podbramkowe na palcach jednej ręki, obie drużyny skupiły się na walce o środek boiska. Gdyby nie dwa rzuty karne podyktowane przez sędziego zawodów dla każdej z drużyn pierwsza połowa meczu zakończyła by się bezbramkowym remisem. Wynikiem 1:1 zakończyła się pierwsza połowa meczu.
Druga połowa meczu to lepsza gra GKS-u i zdobyte trzy bramki, pierwsza w 51 minucie przez Marcela Jamrozowicza 1:2 następną w 86 minucie Sławomir Domański 1:3 i w doliczonym czasie drugiej połowy na 1:4 Maksym Kostianiuk.

Skład GKS Kobierzyce
Krzysztof Korny, Rafał Mikła, Adam Szarek, Patryk Mazurek, Przemysław Gladus (65’Jakub Wnęk), Radosław Flejterski, Maciej Zapał, Marcel Jamrozowicz, Sławomir Domański (88’Maksym Kostaniuk), Jacek Jasiński (75’ Kamil Stoszek), Michał Ociesa

Rezerwowi:
Tomasz Dąbrowski, Maksym Kostaniuk, Kamil Stoszek, Dawid Prochera, Jakub Wnęk

Stadion we Wrocławiu 07. 10.2018 godzina 16:00b>

Parasol Wrocław vs GKS Kobierzyce 1:4 (1:1)