Aktualności

opublikownao: 08-10-2018

Półmetek sezonu jesień 2018/2019 za nami (materiał video) .

W niedzielę 07.10.2018 rozegraliśmy mecz na wyjeździe z drużyną Parasola Wrocław. W pierwszej połowie meczu można było policzyć sytuacje podbramkowe na palcach jednej ręki, obie drużyny skupiły się na walce o środek boiska. Gdyby nie dwa rzuty karne podyktowane przez sędziego zawodów dla każdej z drużyn pierwsza połowa meczu zakończyła by się bezbramkowym remisem. Wynikiem 1:1 zakończyła się pierwsza połowa meczu.
Druga połowa meczu to lepsza gra GKS-u i zdobyte trzy bramki, pierwsza w 51 minucie przez Marcela Jamrozowicza 1:2 następną w 86 minucie Sławomir Domański 1:3 i w doliczonym czasie drugiej połowy na 1:4 Maksym Kostianiuk.