Aktualności

opublikownao: 14-10-2018

Trzynastka okazała się szczęśliwa dla GKS (materiał video).

13.10.2018 drużyna GKS Kobierzyce rozegrała mecz ligowy ze Strzelininką Strzelin będącą na ostatnim miejscu w tabeli z dorobkiem jednego punktu. Drużyna GKS Kobierzyce od pierwszego do ostatniego gwizdka sędziego zawodów przeważała na boisku co udokumentowała zdobyciem pięciu bramek. Pierwszą bramkę w 14 minucie zdobył Sławomir Domański 1:0 dwie następne w 21 i 40 minucie Jacek Jasiński, pierwsza połowa meczu zakończyła się rezultatem 3:0. W drugiej połowie po jednej bramce dołożyli w 65 minucie Rafał Mikła i 85 minucie Michał Ociesa. Wynikiem 5:0 zakończył się mecz ku uciesze kibiców, a GKS dołożył trzy punkt do 13 dotychczas zdobytych.