opublikownao: 14-10-2018

Trzynastka okazała się szczęśliwa dla GKS (materiał video).

13.10.2018 drużyna GKS Kobierzyce rozegrała mecz ligowy ze Strzelininką Strzelin będącą na ostatnim miejscu w tabeli z dorobkiem jednego punktu. Drużyna GKS Kobierzyce od pierwszego do ostatniego gwizdka sędziego zawodów przeważała na boisku co udokumentowała zdobyciem pięciu bramek. Pierwszą bramkę w 14 minucie zdobył Sławomir Domański 1:0 dwie następne w 21 i 40 minucie Jacek Jasiński, pierwsza połowa meczu zakończyła się rezultatem 3:0. W drugiej połowie po jednej bramce dołożyli w 65 minucie Rafał Mikła i 85 minucie Michał Ociesa. Wynikiem 5:0 zakończył się mecz ku uciesze kibiców, a GKS dołożył trzy punkt do 13 dotychczas zdobytych.

Skład GKS Kobierzyce
Krzysztof Korny, Rafał Mikła, Adam Szarek, Patryk Mazurek, Przemysław Gladus (64’Krzysztof Różycki), Radosław Flejterski, Maciej Zapał, Marcel Jamrozowicz (80’Jakub Wnęk), Sławomir Domański (75’Maksym Kostianiuk), Jacek Jasiński , Michał Ociesa

Rezerwowi:
Tomasz Dąbrowski, Maksym Kostianiuk, Krzysztof Różycki, Dawid Prochera, Jakub Wnęk

Stadion w Kobierzycach 13. 10.2018 godzina 16:00

GKS Kobierzyce vs Strzelinianka Strzelin 5:0 (3:0)
.