Aktualności

opublikownao: 21-10-2018

Tylko remis z Pogonią Oleśnica.

20.10.2018 drużyna GKS Kobierzyce zmierzyła się u siebie z Pogonią Oleśnica remisując 2:2 (0:2). Piłka nożna jest taką grą żeby zdobyć punkty trzeba strzelić więcej bramek, a nasza drużyna pomimo dobrej gry w pierwszej połowie i okazji podbramkowych straciła dwie bramki w 10 minucie 0:1 i 36 minucie 0:2. W drugiej połowie meczu na boisku dominował GKS co udokumentował zdobyciem bramki w 68 minucie Dawid Prochera oraz w doliczonym czasie gry Krzysztof Różycki 2:2. Szkoda tych nie wykorzystanych sytuacji bramkowych z pierwszej i drugiej połowy, a najbardziej żałujemy straty dwóch punktów

Skład GKS Kobierzyce
Krzysztof Korny, Rafał Mikła, Adam Szarek, Patryk Mazurek, Przemysław Gladus, Radosław Flejterski, Jakub Wnęk, Marcel Jamrozowicz (46’ Dawid Prochera), Sławomir Domański, Jacek Jasiński(72’Krzysztof Różycki), , Michał Ociesa

Rezerwowi:
Tomasz Dąbrowski, Maksym Kostaniuk, Krzysztof Różycki, Dawid Prochera, Maciej Zapał

Przepraszamy z powodów technicznych materiał video z tego meczu pokażemy w innym terminie.