Aktualności

opublikownao: 28-10-2018

Lider pokonany na własnym boisku (materiał video).

27.10.2018 drużyna GKS Kobierzyce zmierzyła się na wyjeździe z liderem naszej grupy Czarnymi Jelcz Laskowice wygrywając 1:3 (1:2). Od pierwszych minut meczu drużyna GKS Kobierzyce miała przewagę, ale to gospodarze w 18 minucie zdobyli bramkę na 0:1. To wszystko na co stać było lidera, od 19 minuty suną na bramkę Czarnych atak za atakiem GKS-u co przełożyło się na zdobycie bramki w 31 minucie przez Michała Ociesę. Widać było że drużyna GKS-u ma ochotę wygrać ten mecz i w 45 minucie Dawid Prochera strzela bramkę do szatni na 1:2 Druga połowa podobna do pierwszej na boisku istniała tylko jedna drużyna w 74 minucie Jacek Jasiński strzela bramkę na 1:3 i takim wynikiem zakończyło się to spotkanie.
Cieszymy się z trzech punktów zdobytych na trudnym terenie oraz z zaangażowania i determinacji zawodników którzy pokazali lwi pazur wygrywając z liderem