opublikownao: 28-10-2018

Lider pokonany na własnym boisku (materiał video).

27.10.2018 drużyna GKS Kobierzyce zmierzyła się na wyjeździe z liderem naszej grupy Czarnymi Jelcz Laskowice wygrywając 1:3 (1:2). Od pierwszych minut meczu drużyna GKS Kobierzyce miała przewagę, ale to gospodarze w 18 minucie zdobyli bramkę na 0:1. To wszystko na co stać było lidera, od 19 minuty suną na bramkę Czarnych atak za atakiem GKS-u co przełożyło się na zdobycie bramki w 31 minucie przez Michała Ociesę. Widać było że drużyna GKS-u ma ochotę wygrać ten mecz i w 45 minucie Dawid Prochera strzela bramkę do szatni na 1:2 Druga połowa podobna do pierwszej na boisku istniała tylko jedna drużyna w 74 minucie Jacek Jasiński strzela bramkę na 1:3 i takim wynikiem zakończyło się to spotkanie.
Cieszymy się z trzech punktów zdobytych na trudnym terenie oraz z zaangażowania i determinacji zawodników którzy pokazali lwi pazur wygrywając z liderem

Skład GKS Kobierzyce
Krzysztof Korny, Rafał Mikła, Adam Szarek, Dawid Prochera, Maciej Zapał, Patryk Mazurek, Radosław Flejterski, Jakub Wnęk (65’Krzysztof Różycki), Sławomir Domański, (84’ Maksym Kostianiuk), Jacek Jasiński, Michał Ociesa

Rezerwowi:
Tomasz Dąbrowski, Maksym Kostianiuk, Krzysztof Różycki, Przemysław Gladus, Jakub Ociesa, Grzegorz Kozioł

trener drużyny GKS Kobierzyce Sebastian Sobczak
kierownik drużyny Agnieszka Turkowyd