Aktualności

opublikownao: 11-11-2018

Trzynasta kolejka okazała się pechowa dla GKS Kobierzyce (materiał video).

Po meczu przegranym 2:1 (0:0) z Kolektywem Radwanice widać wyraźnie że drużyna GKS Kobierzyce to dwa w jednym. Z Jednej strony drużyna walcząca o zwycięstwo i punkty, z drugiej nonszalancja i chęć wygrania jak najmniejszym nakładem sił. Jednak z drużyną Kolektywu Radwanice ta sztuka się nie udała. Już w siedemnastej minucie meczu GKS otrzymał ostrzeżenie, zawodnik gospodarzy oddał ostry strzał myląc się o centymetry, bowiem piłka trafiła w poprzeczkę, ale to nie podziałało na zawodników GKS-u i dalej grali swoją piłkę (niecelne podania i strzały na bramkę ). Pierwsza połowa meczu zakończyła się szczęśliwym wynikiem dla Kobierzyc 0:0

Druga połowa tak jak i pierwsza GKS grał słabo były niecelne podania i brak szybkości zawodników. Taka gra kosztowała utratę dwóch bramek w 56 minucie po rzucie wolnym 1:0 i 67 minucie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego 2:0. W 82 minucie GKS wspiął się na wyżyny i zdobył honorową bramkę (Michał Ociesa )2:1. Trzy punkty zostały w Radwanicach, a nam pozostał niesmak z gry naszego zespołu !. Najlepszym komentarzem jest materiał video