Aktualności

opublikownao: 19-11-2018

Trzy punkty pojechały do Bierutowa (materiał video).

Po meczu przegranym 2:1 (0:0) z Kolektywem Radwanice drużyna GKS Kobierzyce traci następne punkty tym razem z Widawą Bierutów przegrywając niedzielny mecz 1:2 (1:1). Bramki dla Widawy Bierutów padły po stałych fragmentach gry 32 minuta rzut karny i 73 minuta z rzutu rożnego, jedyną bramkę dla Kobierzyc zdobył w 43 minucie Krzysztof Różycki. Mimo zimna na stadion przybyło sporo kibiców byli bardzo zawiedzeni postawą naszych zawodników którzy ostatnie dwa mecze przegrali z drużynami z dolnej części tabeli . Szkoda tych trzech punktów.