opublikownao: 19-11-2018

Trzy punkty pojechały do Bierutowa (materiał video).

Po meczu przegranym 2:1 (0:0) z Kolektywem Radwanice drużyna GKS Kobierzyce traci następne punkty tym razem z Widawą Bierutów przegrywając niedzielny mecz 1:2 (1:1). Bramki dla Widawy Bierutów padły po stałych fragmentach gry 32 minuta rzut karny i 73 minuta z rzutu rożnego, jedyną bramkę dla Kobierzyc zdobył w 43 minucie Krzysztof Różycki. Mimo zimna na stadion przybyło sporo kibiców byli bardzo zawiedzeni postawą naszych zawodników którzy ostatnie dwa mecze przegrali z drużynami z dolnej części tabeli . Szkoda tych trzech punktów.
Najlepszym komentarzem wydarzeń boiskowych jest skrót video z meczu

Skład GKS Kobierzyce

Tomasz Dąbrowski, Rafał Mikła, Adam Szarek, Krzysztof Różycki, Maciej Zapał, Patryk Mazurek, Radosław Flejterski, Jakub Wnęk, Sławomir Domański, Jacek Jasiński, Michał Ociesa

Rezerwowi:
Krzysztof Korny, Maksym Kostianiuk, Jakub Ociesa

trener drużyny GKS Kobierzyce Sebastian Sobczak
kierownik drużyny Agnieszka Turkowyd

GKS Kobierzyce vs Widawa Bierutów. 1:2 (1:1)