opublikownao: 25-11-2018

Przegrana w ostatnim meczu jesieni sezonu 2018/2019 .

W dzisiejszym meczu z Polonią Środa Śląska nasi zawodnicy znowu "zagrali".
Chociaż pierwsza połowa była wyrównana, oba zespoły w większości czasu grały bez zagrażających stratą lub zdobyciem bramki sytuacji.
Dopiero w drugiej połowie Polonia w odstępie dziesięciu minut zdobyła dwie bramki. Mimo tej straty w porównaniu do poprzednich dwóch meczy nasi zawodnicy podbudowywani wzajemnymi motywacjami, które było słychać z boiska jak i z ławki rezerwowych, stworzyli dla siebie kilka dogodnych sytuacji, których nie wykorzystali. W 72 minucie Rafał Mikła był najbliżej zdobycia bramki kontaktowej.
Tą bramkę zdobył za to Radosław Flejterski, trafiając z podyktowanego rzutu karnego.
Mając przed sobą jeszcze 3 minuty podstawowego czasu gry plus to co doliczy sędzia zawodnicy GKS-u dążyli do zdobycia wyrównującego gola.
Niestety dwie minuty później po golu naszego Kapitana, bramkę z rzutu karnego zdobyli gospodarze.
Mecz zakończył się wynikiem 3-1.
Jednak mimo trzeciej porażki z rzędu, jak wspomniałam w meritum Zawodnicy GKS Kobierzyce ,,zagrali’’ i starali się o zdobycie punktów.

-------------------------------------------------------Agnieszka Turkowyd-----------------------

Skład GKS Kobierzyce
Tomasz Dąbrowski, Rafał Mikła, Maksym Kostianiuk (70’ Maciej Bogacki) , Krzysztof Różycki, Maciej Zapał, Patryk Mazurek, Radosław Flejterski, Jakub Wnęk (68’ Przemysław Gladus) , Sławomir Domański, Jacek Jasiński, Kamil Stoszek

Rezerwowi:
Krzysztof Korny, Maciej Bogacki, Jakub Ociesa, Przemysław Gladus, Sebastian Kaczmarczyk, Eryk Tarasiuk

trener drużyny GKS Kobierzyce Sebastian Sobczak

kierownik drużyny Agnieszka Turkowyd

Stadion w Środzie Śląskiej 25.11.2018 godzina 14:00.

Polonia Środa Śląska vs GKS Kobierzyce 3:1 (0:0)