opublikownao: 07-04-2019

Podział punktów w Sobótce

Dzisiejszy mecz o punkty zakończył się bezbramkowym remisem z Zachodem Sobótka. Wynik bez straty bramki zapewnił nam bramkarz Krzysztof Korny, pewnie obronił kilka strzałów zawodników gospodarzy.
Patrząc na całość zmagań obu drużyn w meczu pierwsza strzelona bramka ustaliła by wynik końcowy. Oba zespoły zagrały na równym poziomie, chociaż każdemu zabrakło celnego wykończenia akcji, oraz obrońcy spełniali swoje zadania.

.................................................................komentarz Agnieszka Turkowyd

Skład GKS Kobierzyce:

Krzysztof Korny, Patryk Mazurek, Rafał Mikła, Michał Ociesa, Maciej Zapał, Marcel Jamrozowicz , Kostianiuk Maksym, Jacek Jasiński, Adam Szarek, Jakub Wnęk, Sławomir Domański

rezerwowi

Gabryjel Mikuś, Kaczmarczyk, Marcin Nir, Grzegorz Kozioł, Przemysław Gladus, Jakub Ociesa,

trener drużyny GKS Kobierzyce Sebastian Sobczak

kierownik drużyny Agnieszka Turkowyd

Mecz o Mistrzostwo Dolnośląskiej ligi okręgowej – grupy Wrocław .

Zachód Sobotka vs GKS Kobierzyce 0:0 (0:0)