opublikownao: 14-04-2019

Trzynastka okazała się szczęśliwa ! .

W sobotę GKS Kobierzyce rozegrał na własnym boisku mecz z Energetykiem Siechnice. W pierwszej połowie meczu już w 8 minucie Michał Ociesa po dośrodkowaniu w pole karne pakuje piłkę do siatki i jest 1:0, po tej bramce GKS stworzył sobie kilka sytuacji do podwyższenia wyniku, w 27 minucie Sławomir Domański strzela bramkę na 2:0 dokumentując przewagę GKS-u, do końca pierwszej połowy wynik się nie zmienił. Druga połowa GKS atakował, a goście podejmowali nieudolne próby zmiany wyniku na swoją korzyść. W 50 minucie meczu Jacek Jasiński strzela bramkę na 3:0, a Sławomir Domański w 81 minucie wykorzystał rzut karny ustalając wynik meczu na 4:0. GKS Kobierzyce dopisuje sobie trzy cenne punkty i ma ich 30 . Panowie oby tak dalej !.

Skład GKS Kobierzyce

Krzysztof Korny, Patryk Mazurek, Adam Szarek , Michał Ociesa, Maciej Zapał, Jakub Wnęk(83’ Jakub Ociesa) Sławomir Domański , Maksym Kostianiuk (68’ Marcin Nir) , Bartosz Mierzwa, Marcel Jamrozowicz, Jacek Jasiński(75’ Grzegorz Kozioł).

Rezerwowi:
Tomasz Dąbrowski, Marcin Nir, Jakub Ociesa, Grzegorz Kozioł

trener drużyny GKS Kobierzyce Sebastian Sobczak

kierownik drużyny Agnieszka Turkowyd

Juniorzy Starsi GKS Kobierzyce wygrali mecz w Kobierzycach z drużyną Stary Śleszów 3:0

GKS Kobierzyce vs Energetyk Siechnice 4:0 (2:0)