opublikownao: 21-04-2019

Z Olimpią Podgaj tylko podział punktów

Mimo przedświątecznej atmosfery dzisiejszy mecz o punkty zakończył się remisem. Obie drużyny wyszły na boisko z chęcią zwycięstwa ale to GKS za sprawą Sławomira Domańskiego w 37 minucie prowadził 1:0, a potem było różnie. GKS nie wykorzystał kilku sytuacji podbramkowych. Wynik bez straty bramki w pierwszej połowie zapewnił nam bramkarz Tomasz Dąbrowski, pewnie obronił rzut karny podyktowany przez sędziego zawodów za faul w polu karnym.
Druga połowa meczu to typowa walka o punkty w której lepsi okazali się gospodarze strzelając bramkę w 63 minucie na 1:1 Mimo dobrych sytuacji stworzonych pod bramką Olimpii naszym zawodnikom nie udało się rozstrzygnąć meczu na swoją korzyść. Mecz zakończył się remisem.

Skład GKS Kobierzyce:

Tomasz Dąbrowski, Patryk Mazurek, Adam Szarek, Michał Ociesa, Maciej Zapał, Marcel Jamrozowicz , Maksym Kostianiuk, Jacek Jasiński (70'Marcin Nir), Bartosz Mierzwa, Jakub Wnęk (88' Grzegorz Kozioł), Sławomir Domański

rezerwowi

Krzysztof Korny, Sebastian Kaczmarczyk, Rafał Mikła, , Marcin Nir, Grzegorz Kozioł, Eryk Tarasiuk, Jakub Ociesa,

trener drużyny GKS Kobierzyce Sebastian Sobczak
kierownik drużyny Agnieszka Turkowyd

Mecz o Miistrzostwo Dolnośląskiej ligi okręgowej – grupy Wrocław .

Olimpia Podgaj vs GKS Kobierzyce 1:1 (0:1)