opublikownao: 28-04-2019

Dobra i skuteczna gra GKS Kobierzyce ! (Materiał video)

W sobotę 27 kwietnia w Kobierzycach spotkały się drużyny GKS Kobierzyce i Orła Pawłowice. Gospodarze od początku zagrali dobrą i szybką piłkę, a co najważniejsze pokazali się jako zdecydowana i zgrana drużyna !
Przemyślane i celne podania oraz zdobywanie pozycji pod bramką poskutkowało siedmioma zwycięskimi golami. Pierwszego w 35' zdobył Jacek Jasiński, następne dwie dodał do swoich statystyk strzeleckich Sławek Domański (63' k. i 65'), kolejne dwie w 66' i 72' zdobywa Michał Ociesa, a do ostatecznego pokonania rywali tuż przed zejściem z boiska przyczynił się Kuba Wnęk pokonując bramkarza Pawłowic w 74' i 75'. Piłkarze drużyny Orła Pawłowice w tym meczu zagrali chaotycznie i jakby bez jasnego celu tej gry. Dopiero w końcówce meczu udało im się doprowadzić do zdobycia honorowej bramki.

Trenerowi Sebastianowi Sobczakowi i całej drużynie GKS bardzo dziękujemy za piękny
i skuteczny futbol, podkreślając wielką wolę walki o zwycięstwo !

.................................................... sprawozdanie Agnieszka Turkowyd

Stadion w Kobierzycach 27. 04.2019 godzina 15:00

GKS Kobierzyce vs Orzeł Pawłowice 7:1 do przerwy 1:0