opublikownao: 05-05-2019

Dobra gra GKS i ... porażka w Oławie !

W sobotę 4 maja br. drużyna GKS Kobierzyce rozegrała kolejny mecz ligowy w Oławie z tamtejszym Moto Jelcz prowadzącym w lidze okręgowej grupy wrocławskiej. Trudno zebrać myśli i napisać komentarz o tym pojedynku. GKS kolejny raz rozegrał dobry mecz i sprawdził się jako zespół zgrany i ambitny. Tyle podbramkowych sytuacji chyba dotąd nie mieliśmy, a kilkanaście rzutów rożnych w I połówce świadczy o konsekwentnym dążeniu do zdobycia bramki ! Niestety zabrakło szczęścia czy też skuteczności. Wydaje się, że negatywnie zadziałała także sytuacja, gdzie po dziwnej interwencji bramkarza GKS i zamieszaniu przed naszą bramką sędzia podyktował rzut karny skutecznie egzekwowany przez zawodnika gospodarzy. Potem doszły jeszcze dwie bramki : z wolnego i z akcji - na tablicy pojawił się wynik 3 : 0 . Piłkarze GKS nie zaprzestali ambitnej gry, starali się atakować. Skuteczny strzał oddał w doliczonym już czasie meczu Marcel Jamrozowicz i ustalił wynik meczu Moto Jelcz - GKS na 3 : 1. Wielka szkoda .

.........................................komentarz Agnieszka Turkowyd

Skład GKS Kobierzyce:

Tomasz Dąbrowski, Patryk Mazurek, Michał Ociesa, Maciej Zapał, Marcel Jamrozowicz, Maksym Kostianiuk, Jacek Jasiński, Rafał Mikła, Bartosz Mierzwa, Jakub Wnęk, Sławomir Domański

rezerwowi

Krzysztof Korny, Marcin Nir, Grzegorz Kozioł, Eryk Tarasiuk, Jakub Ociesa, Adam Szarek

trener drużyny GKS Kobierzyce Sebastian Sobczak
kierownik drużyny Agnieszka Turkowyd

Mecz o Mistrzostwo Ligi okręgowej – grupy Wrocław.

Moto Jelcz Oława vs GKS Kobierzyce 3:1 (1:0)