opublikownao: 12-05-2019

W sobotę wygrana z Parasolem Wrocław .

Kolejny mecz GKS-u i kolejny raz nasi zawodnicy pokazali charakter i wolę wygrania meczu, co da jeszcze szansę wejścia na podium. Ale to zależy nie tylko od postawy piłkarzy GKS Kobierzyce, ale także od wyników naszych rywali w pozostałych meczach. Na tym koniec spekulacji co by było i wracamy do realiów sobotniego meczu.
A zaczęło się dobrze, w 4 minucie nieprzemyślane podanie bramkarza Parasola do swojego obrońcy wykorzystał Kuba Wnęk, przecinając linię podania i kierując piłkę wprost do pustej bramki gości. 1:0. Po pierwszej bramce Kuby dalej byliśmy drużyną atakującą, ale to goście w 29 minucie wykorzystali jedną z okazji i zawodnik Parasola z zaskoczenia oddał strzał na bramkę GKS-u, której nasz bramkarz nie był w stanie obronić. Stan meczu po pierwszej połowie remisowy 1:1. Po zejściu do szatni z remisem, konieczna była rozmowa motywacyjna, która po wznowieniu gry poskutkowała dwoma golami strzelonymi przez Jacka Jasińskiego w 51 min. na 2:1 i 63 min. 3:1. W 70 minucie drużynie z Wrocławia udało się strzelić jeszcze jedną bramkę na 3:2, ale zwycięskiego gola z rzutu karnego - kilka minut przed ostatnim gwizdkiem - strzela Sławek Domański. Mecz zakończył się wynikiem 4:2, a ważne trzy punkty trafiły na konto GKS Kobierzyce. Tak trzymać !

...................................................komentarz Agnieszka Turkowyd

Stadion w Kobierzycach 11. 04.2019 godzina 17:00

GKS Kobierzyce vs Parasol Wrocław 4:2 (1:1)