opublikownao: 19-05-2019

Czerwone światełko w Strzelinie...

Gra naszych zawodników a także wynik meczu zupełnie nie przypominał tego z rundy jesiennej, w którym to zdecydowanie pokonaliśmy strzeliński zespół 5:0.

Dzisiaj ponownie dało o sobie znać pasmo niewykorzystanych sytuacji: m.in. poprzeczka, czy strzał z odległości dwóch metrów po którym piłka przetoczyła się wzdłuż linii bramkowej i wyszła na aut... Taka gra trwała około 20 pierwszych minut. Wreszcie w 22 minucie Michał Ociesa skutecznie ulokował piłkę w bramce gospodarzy 0:1. Niestety w końcówce pierwszej połowy po błędach naszej obrony, zawodnik Strzelinianki udanym strzałem doprowadził do remisu 1:1.

Od początku drugiej połowy widać było poprawę gry naszych zawodników, jednak na kolejną bramkę musieliśmy czekać do 61 minuty, kiedy po brzydkim faulu na Rafale Mikle sędzia podyktował rzut karny, który pewnie technicznie wykonał Sławek Domański 1:2. Prowadzenia trwało zaledwie 6 minut, gospodarze w 67 minucie po skutecznej akcji doprowadzili do remisu 2:2, ustalając wynik spotkania.

Niestety ale ten mecz musimy zaliczyć do tych nielicznych w którym gra GKS-u nie dała satysfakcji naszym kibicom.
Kończąc nasz komentarz nasuwa się wniosek że nigdy nie należy lekceważyć przeciwników zajmujących niższe miejsca w ligowej tabeli !

................................................................komentarz Agnieszka Turkowyd

Skład GKS Kobierzyce:

Krzysztof Korny, Patryk Mazurek, Michał Ociesa, Maciej Zapał, Adam Szarek, Maksym Kostianiuk, Jacek Jasiński, Rafał Mikła, Grzegorz Kozioł (70’ Marcin Nir) , Jakub Wnęk (80’ Jakub Ociesa), Sławomir Domański

rezerwowi
Tomasz Dąbrowski, Marcin Nir, Eryk Tarasiuk, Jakub Ociesa,

Strzelinianka Strzelin vs GKS Kobierzyce 2:2 (1:1)