opublikownao: 16-06-2019

Rewanż z plusem !

Kolejny mecz GKS-u rozgrywany w sobotę 15 czerwca rozpoczynaliśmy pamiętając o porażce z rundy jesiennej, kiedy GKS Kobierzyce przegrał w Radwanicach 2:1. Rozpoczęliśmy dobrze, ale na efekt trzeba było czekać ok.30 min. Szczęśliwie dla nas swoją pierwszą bramkę na 1:0 w tym meczu zdobył Jacek Jasiński.
Drugą połowę GKS rozpoczął … od straty bramek w 54 min. (1:1) oraz 60 min. (1:2). Zabrakło koncentracji i czujności naszych zawodników. W 63 minucie w nietypowej sytuacji w polu karnym, kiedy to faulowany zostaje zawodnik bez piłki, podyktowany rzut karny wykorzystuje Sławek Domański doprowadzając do remisu 2:2. Od tego momentu GKS zaczął grać zdecydowanie, a na boisko weszli nasi młodzi rezerwowi. Jednym z nich był Grzegorz Kozioł, który wykorzystał bardzo dobre podania Rafała Mikły i strzelił dwa gole (67 min. 3:2; oraz 72 min. 4:2). Wynik dla GKS-u ustalił Jacek Jasiński, który swoją drugą, piękną bramkę w tym meczu strzelił bezpośrednio z rzutu wolnego w 79 minucie (5:2). W końcówce drużynie z Radwanic udało się strzelić trzecią bramkę. I tak pozostało do końca meczu: GKS Kobierzyce – Kolektyw Radwanice 5:3.

...............................................komentarz Agnieszka Turkowyd

Stadion w Kobierzycach 15. 06. 2019 godzina 17:00

GKS Kobierzyce vs GKS Kolektyw Radwanice 5:3 (1:0)