opublikownao: 02-08-2020

Derby Kobierzyc 0:0 .

01.08.2020 drużyna GKS Kobierzyce zmierzyła się u siebie w pierwszym ligowym meczu sezonu 2020/2021 z drużyną WKS Wierzbice. Wobec tego, że były to nasze lokalne derby, każda drużyna pragnęła pokazać swoją dominację i narzucić swój styl gry na boisku. Niestety żadnej się to nie udało i nie padły bramki. Mimo że sytuacje bramkowe - zwłaszcza w pierwszej połowie meczu w której przewagę miał GKS Kobierzyce – były kilkakrotnie. Niestety w Drugiej połowie meczu sportowy obraz widowiska uległ radykalnej zmianie. Podenerwowani Zawodnicy WKS Wierzbice zaczęli faulować i zamienili ciekawe widowisko sportowe na brzydkie ligowe „zapasy’’. Tak to jest jeżeli zabraknie umiejętności wtedy do głosu dochodzą nerwy .

Dziękujemy kibicom za liczne przybycie na mecz i doping dla naszej drużyny !.

..............................................................Obserwator

Mecz o Mistrzostwo Ligi okręgowej – grupy Wrocław