opublikownao: 30-01-2012

GMINA KOBIERZYCE

O gminie - gmina sukcesu

Licząca 16 tysięcy mieszkańców Gmina Kobierzyce jest przykładem sukcesu samorządności i wielkich zmian ustrojowych lat dziewięćdziesiątych. Przemyślana polityka władz samorządowych, które potrafiły wykorzystać korzystne położenie geograficzne Kobierzyc, zaowocowała wielką popularnością gminy wśród inwestorów polskich i zagranicznych. Dziś Kobierzyce to symbol gospodarności i dynamicznego rozwoju samorządności lokalnej!

Aktywna gmina - wspierająca sport

Aktywna gmina to mieszkańcy angażujący się w działalność sportową i rekreacyjną. Na naszym terenie działa kilka stowarzyszeń prowadzących działalność sportową w takich dyscyplinach jak: piłka nożna, piłka ręczna, siatkówka, koszykówka, judo, tenis stołowy i badminton. Kluby stwarzają możliwość uprawiania ulubionych dyscyplin sportu. Przy finansowym wsparciu samorządu lokalnego i sponsorów, oferta stowarzyszeń sportowych, dla osób chcących trenować a także dla kibiców, staje się z roku na rok coraz bardziej atrakcyjna. W klubach regularnie trenują zarówno grupy młodzików, seniorskie jak i oldboyów. Zajęcia odbywają się pod okiem profesjonalnych szkoleniowców.

Gmina Kobierzyce- miejsce, które łączy.

Oficjalny serwis internetowy Gminy Kobierzyce www.ugk.pl