opublikownao: 27-02-2015

DOŁĄCZ DO NAS STK GKS KOBIERZYCE - KLIKNIJ TUTAJ DOWIESZ SIĘ WIĘCEJ

Jeśli masz od 4 do 19 lat? Jeśli kiedykolwiek marzyłeś o karierze piłkarza? Chcesz się sprawdzić na tle rówieśników? DOŁĄCZ DO NASZYCH SEKCJI PIŁKARSKICH!!!
Nic prostszego przyjmujemy wszystkich – ZADZWOŃ LUB NAPISZ MAILA
Nabór trwa cały rok.

Klub STK GKS Kobierzyce
tel. (071) 711-79-72 mail: biuro@gkskobierzyce.pl

Gminne Centrum Kultury i Sportu w Kobierzycach
Krzysztof Nowak - kierownik ds. sportu
Tel. (71) 71 - 51 - 200 (hala sportowo - widowiskowa)
mail: sport.gckis@gmail.com

Zajęcia treningowe w sekcjach pałkarskich GCKiS & STK GKS Kobierzyce : skrzat, żak, orlik, młodzik, trampkarz, junior młodszy, junior starszy – odbywają się NIEODPŁATNIE, również dowozimy dzieci na treningi oraz mecze z terenu Gminy Kobierzyce – NIEODPŁATNIE!

Od początku działalności Stowarzyszenia STK GKS Kobierzyce podstawowym celem statutowym jest organizowanie zajęć sportowych dla dzieci i młodzieży, podczas których młodzi sportowcy z uśmiechem na twarzy uczą się gry w piłkę nożną. Jako jedna z nielicznych akademii piłkarskich posiadamy własny program szkolenia. Ćwiczenia, gry i zabawy dostosowane są do wieku i sprawności dziecka.

Gwarantujemy profesjonalne podejście do zajęć, miłą atmosferę oraz bardzo dobre warunki do indywidualnego rozwoju sportowego.